Pre firmy

Káva pre kaviarne a bary

divider_krem
Vlastníte kaviareň, bar či reštauráciu? Radi by ste dopriali svojim zákazníkom pôžitok z prémiovej kávy? Tak to ste na správnom mieste! Hiram zásobuje svojou prémiovou kávou už desiatky kaviarní, barov či reštaurácií. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam v gastronómii sme tu pre vás, aby sme mohli pomôcť vášmu podniku k úspechu a k množstvu spokojných zákazníkov.

Káva pre firmy

divider_krem
Dobrá káva by mala byť vždy k dispozícií. Avšak niekedy si nemôžeme vychutnať kávu vo svojej obľúbenej kaviarni, a preto by sme si mali dopriať čerstvú prémiovú kávu aj v práci. Sme schopní doručiť kávu v akomkoľvek množstve do vašej kancelárie po celom Slovensku. Vaši zamestnanci určite ocenia čerstvo praženú kávu a vám sa to niekoľkokrát vráti na ich prístupe k práci.

PREDPLATNÉ KÁVY

divider_biela
Aj vám sa už stalo, že ste si chceli spraviť šálku kávy, avšak váš kávovar „hučal“ na prázdno? S nami sa to už nestane. Využite našu službu „Predplatné kávy“ a vo vami zvolených intervaloch a vami zvolený termín vám budeme pravidelne doručovať kávu. Je to len na vás!

Ponúkame viac než len kávu

divider_krem

PODPORA

Vďaka širokému portfóliu našich spokojných zákazníkov sme vám schopní ponúknuť odborné poradenstvo a podporu. Poradíme vám tiež s výberom vhodného vybavenia, ktoré sa bude najlepšie hodiť pre váš podnik.

VZDELÁVANIE

Aby káva chutila skvele a lahodne je potrebné okrem kvalitného produktu tiež výborné baristické vedomosti a servis. Poskytujeme komplexné zaškolenie prípravy kávy rôznymi spôsobmi a správneho zachádzania s technológiami a vybavením.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte záujem a chcete sa dozvedieť viac? Vyplňte tento formulár a my sa vám ozveme.