O našej káve

Výberová káva priamo od farmárov

The Golden 7

divider_krem
Mierne oriešková chuť s nádychom čokolády a kakaa dopĺňajú mierne ovocné tóny. Stredné praženie podlá vlastných receptúr dodáva káve dlhotrvajúcu chuť.

Zmes je vytvorená z prvotriednych kávovníkových zŕn siedmych krajín Južnej a Strednej Ameriky. Aj vďaka tomu je to káva s plnosťou chutí a je vhodná aj pre najväčších milovníkov tohto nápoja. Hiram's The Golden 7 je káva v ktorej nájdete svoje obľúbené tóny a dodá vám príjemný a jedinečný zážitok pre každý deń. Nechajte sa očariť.

Krajina pôvodu

Brazília, India, Nikaragua, Salvador, Honduras, Peru, Kolumbia

Dve zmesy

70% Arabica
30% Robusta

100% Arabica

Certifikácia DIRECT TRADE

Obchodné priateľstvá s farmármi

divider_biela
Naši pražiari sa snažia budovať priame obchodné vzťahy s pestovateľmi kávy. Táto spolupráca je prospešná hlavne pre farmárov, nakoľko vedie k odstráneniu zisku sprostredkovateľov a k dosiahnutiu spravodlivej odmeny pre pestovateľov. Rovnako je prínosná pre nás, nakoľko sú nám vysvetlené jednotlivé kroky pestovania kávy, ktorú nakupujeme a zároveň tak máme možnosť zaistiť jej najvyššiu kvalitu. Naše kávy sú výsledkom výnimočných obchodných priateľstiev, ktoré sa nám podarilo vybudovať spoločne s farmármi a vďaka, ktorým vám vieme ponúknuť prémiovú kávu priamo od farmárov.
Harmonická zmes kávy svetovej chuti

Coffee Blend Planeta

divider_krem
Špeciálna výberová zmes vytvorená tak, aby pokrývala chuť celej planéty Zem. Z každého kontinentu na ktorom sa pestuje káva bola vybratá jedna krajina, ktorá svojou výnimočnou chuťou obohatila Vašu šálku kávy. Zemitá chuť je popretkávaná korenistými tónmi a horkosťou čokolády.

Výberová káva harmonizuje chute jednotlivých kontinentov. Coffee Blend Planeta je vhodná pre nadšencov poznávania chutí kávy a aj pre tých, ktorí si chcú kávou vylepšiť deń. Ponorte sa do jej chutí a snívajte sen o ceste okolo sveta.

Krajina pôvodu

Brazília, Peru, India, Etiópia, Guatemala

Zmes:

50% Arabica
50% Robusta